Finansų konsultacijos

VISAPUSIŠKA ĮMONĖS FINANSINĖS BŪKLĖS, VEIKLOS REZULTATŲ IR PINIGŲ SRAUTŲ ANALIZĖ.ŽINOKITE, KOKIE SPRENDIMAI ATNEŠA DIDŽIAUSIĄ NAUDĄ JŪSŲ VERSLUI.

Profesionalios finansinės konsultacijos įmonės finansų valdymo, sudėtingų buhalterinių problemų sprendimo ar kasdienių procesų klausimais. Ieškome optimalių sprendimų, teikiame įžvalgas ir patarimus.

Turime įgūdžių ir priemonių jūsų verslo duomenyse rasti tai, ko nematyti plika akimi. Galime atlikti visapusišką ir objektyvų finansinės būklės įvertinimą, veiklos rezultatų ir pinigų srautų, teisinės aplinkos ar atskirų projektų išlaidų pagrįstumo analizę.

Galime parodyti, kurie produktai ar paslaugos jums yra pelningi ar nuostolingi. Įvertinę situaciją, galime padėti apsispręsti, kokių veiksmų turite imtis, kad suvaldytumėte finansinius srautus, pirkėjų įsiskolinimus, kitas kylančias verslo rizikas. Taip pat parodyti, kaip galite vėl dirbti pelningai ir išnaudoti esamus įmonės rezervus.

Profesionalių finansininkų ir apskaitininkų nuoma – sudėtingiems buhalteriniams darbams, ataskaitoms ir balanso dokumentams parengti siūlome savo aukštos kompetencijos ekspertų paslaugas. Jūsų buhalteriams suvedus pirminę informaciją, likusius darbus padarys jums priskirti mūsų finansų specialistai.